توصیه های آیت الله العظمی وحید خراسانی به وزیر آموزش و پرورش

توصیه های آیت الله العظمی وحید خراسانی به وزیر آموزش و پرورش

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه»، حضرت آیت الله وحید خراسانی در دیدار وزیر آموزش و پرورش و هیئت همراه، ضمن مهم دانستن مسئولیت در آموزش و پرورش بیان داشتند: کار شما مهم و قابل تقدیر است، چون عقاید بچه های شیعه به شما سپرده شده است.ایشان تاکید کردند: این امانت را حفظ کنید و برای اینکه در این کار موفق باشید، هر روز سوره یس را بخوانید و به امام زمان(عج) هدیه کنید تا او شما را در این راه کمک کند. این مرجع تقلید خاطر نشان ساختند: شما را دعا میکنیم در این مسئولیت مهم موفق باشید، چون در آموزش و پرورش باید امانت دار شیعه و اهل بیت علیهم االسلام باشید، دانش آموزان نزد شما امانت هستند و باید این امانت را به امام زمان برگردانید.    

ایشان باتوصیه به وزیر آموزش و پرورش بیان داشتند: کتب آموزشی را بادقت بررسی و پی ریزی کنید، تربیت اطفال شیعه و معرفت ائمه اثنی عشری باید در متون آموزشی و کتب درسی موج بزند.

حضرت آیت الله وحید خراسانی در ادامه افزودند: با حسن کلام با دیگر مذاهب تعامل داشته باشید و تلاش کنید برای تحقق آموزه های تشیع فاطمیه، صادقیه و علویه را احیا کنید، اینها برای شما  باقیات الصالحات در دنیا و آخرت می باشد و در شب اول قبر به کمک خواهند آمد.